29 listopada 2013

Kasia - studyjna sesja kobieca Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Rzeszów

Witacie! Dziś przychodzę do Was z zupełnie inną sesją. Kasia zgłosiła się do mnie w celu wykonania sesji kobiecej dla siebie. Moje studio nie jest dość ogromne ale i tak udało nam się wykonać kilka zdjęć, które z pewnością będą niezwykłą pamiątką. 

Wiele z nas wstydzi się wykonać sesje fotograficzną. Wiele z Was ma obawy czy dobrze wyjdzie na zdjęciu. Podczas sesji pomagam Wam dobrać odpowiednie ciuszki i stylizację z rzeczy, które przyniesiecie do studia. Możecie zabrać całą szafę ze sobą ;) no może bez przesady. 
Współpracuje również z profesjonalną wizażystką, która razem z Tobą dobierze makijaż w którym Ty będziesz czuła się najlepiej ale który jednocześnie będzie idealny pod zdjęcia. Zakryje on niedoskonałości cery, a jeśli to nie pomoże z pewnością możesz liczyć na drobne poprawki w programie graficznym ;) 
Dodatkowo możesz liczyć na moją pomoc w kwestii pozowania, staram się aby czas spędzony na sesji był dla ciebie przyjemną zabawą. Krok po kroku stworzymy zdjęcia, które udowodnią Ci, że JESTEŚ PIĘKNA!!!

.....BO KAŻDA Z NAS JEST PIĘKNA :)

Tutaj zapraszam jest cennik


0 komentarze:

Prześlij komentarz