20 grudnia 2012

Nathaniel - Cud Narodzin reportaż z porodu Stalowa Wola, Tarnobrzeg, Rzeszów

Witajcie!!! Dziś szczególny post i szczególna historia, którą miałam zaszczyt sfotografować i dzięki temu opowiedzieć o CUDZIE NARODZI , który w swej istocie jest niezwykły, a zwyczajnie dzieje się każdego dnia w każdym zakątku świata....Pojawienie się na świecie Nathaniela, było niezwykłym cudem dla jego rodziców, długo wyczekiwany i upragniony wreszcie znalazł się w ich  stęsknionych ramionach.
Z całego serca dziękuję całemu personelowi oddziału położniczego Powiatowego Szpitala Specjalistycznego w Stalowej Woli, a w szczególności ordynatorowi oddziału, który pozytywnie przyjął pomysł o wykonaniu reportażu, oraz paniom położnym za pomoc i życzliwość podczas realizacji reportażu.

Dziękuję także rodzicom za zgodę na publikację tych prywatnych , intymnych przeżyć, dzięki której mogę podzielić się z Wami emocjami, które towarzyszą podczas tych szczególnych chwil.
Zapraszam do obejrzenia filmu.
3 komentarze:

  1. Film przepiekny Jowitko, nie spodziewalam sie ze tak wyjdzie. Polecam wszystkim rodzicom, naprawde piekna pamiatka. Moj maz placze za kazdym razem jak to oglada,nie mowiac o mnie i wiekszosci znajomych ktorzy go widzieli. Dziekuje Ci ze bylas tam z nami, ze udalo Ci sie zrobic niby zwykle zdjecia ... i tchnac w nie zycie. Dziekuje...

    OdpowiedzUsuń
  2. Przepięknie ujęte tak wyjątkowe chwile...

    OdpowiedzUsuń
  3. Rodziłam córkę 21 dni wcześniej (mąż był zemną) i jak ogladam ten filmik to płaczę piękny, czuję jakbym sama na nim była...

    OdpowiedzUsuń