O mnie„Każde zdjęcie  Jowity to małe dzieło sztuki w którym widać jej pasję , profesjonalizm i wspaniałą intuicję.”  / mama Zosi, Julci i Hani


Witaj!
 Moje studio mieści się w Stalowej Woli. Wielu z Was przyjeżdża do mnie także z pobliskich miejscowości, tj. Sandomierz, Tarnobrzeg, Rzeszów, Lublin, Puławy, Zamość, Jarosław.
Fotografuję głownie kobiety w ciąży, noworodki oraz dzieci.  Zajmuje się także fotografią portretową, reportażową, rodzinną i okolicznościową.  Od pewnego czasu wykonuje coraz popularniejsze reportaże z narodzin. W wolnej chwili lubię tworzyć własne projekty fotograficzne i spełniać swoje wizje artystyczne.
Lubię naturalne barwy, prostotę, harmonie i minimalizm. Fotografuję w studiu, ale najbardziej cenie sobie naturalne światło, które oferuje niezliczoną liczbę odcieni i tworzy cały klimat zdjęcia. W każde ujęcie wkładam całe swoje serce, pasje i zaangażowanie. Robię to co kocham  i chcę dzielić się tą pasją z Wami.
Dlaczego fotografuję Twoje dzieci, Twoją rodzinę, Waszą Miłość ? Wasz czas  jest ograniczony, życie jest kruche i ulotne….nie wiesz co przyniesie przyszłość i gdzie będziesz za 5 lat o tej porze, co zostawisz po sobie. Pamięć zawodzi. Pomogę Ci zachować te cenne wspomnienia na dłużej, abyś mógł wracać do ważnych momentów Twojego życia, ilekroć spojrzysz na fotografie.

Zapraszam!


Jowita Jędruch


Po więcej informacji na temat mojej pracy zapraszam TUTAJ

Osiągnięcia


  • Gość programu „Pytanie na Śniadanie” w Telewizji Polskiej Programu Drugiego
  • Udział w Warsztatach Mistrzowskich "Portret Psychologiczny" pod okiem dr Izabeli Jaroszewskiej z Europejskiej Akademi Fotografii w Warszawie
  • udział w kursie fotograficznym organizowanym przez Agencje Fotograficzną "LinkForma" w Lublinie
  • Zdobycie III miejsca w konkursie fotograficznym pt."Złodzieje chwili", za zdjęcie pt. "Jej zapatrzenie" organizowanego przez Warsztaty Fotografii Artystycznej w Złodziejewie "Wiele dróg-jedna pasja"
  • Udział w pokazach na Fahion Philosophy Fashion Week Poland Łódź 2011
  • Udział w pokazie mody LEŚNE SPA FASHION PARTY oraz w Wielkiej Gali Mody i Urody- międzynarodowa agencja modelek RORES MODELS Kraków