19 czerwca 2012

Promocja sesja ciążowa - 3 wolne miejsca!!!

Witajcie kochane przyszłe mamy. Informuje Was, że zostały już tylko 3 wolne miejsca na promocje ciążową......Dwie mamusie już zarezerwowały terminy na sesje ciążowe i noworodkowe......już na sierpień......zachęcam do skorzystania i porzucenia wszelkich obaw odnośnie sesji ciążowej i noworodkowej.................wahasz się? jesteś niepewna? a może masz wątpliwości? jedyny sposób to kontakt ze mną:) Odpowiem na wszystkie nurtujące pytania.......pamiętajcie drogie mamy.........sesja ciążowa to nie tylko zdjęcia mamy z brzuszkiem..........ale także całej rodziny......partnera, męża oraz starszych dzieci.....czy nawet Waszego psa.....to piękna pamiątka tego jedynego wyjątkowego stanu.......w którym uczestniczy cała rodzina........
Wiele obecnych już mam z którymi rozmawiałam mówiło, iż żałuje , że nie zdecydowały się na profesjonalną sesję w ciąży, a kiedy zrozumiały że to piękna pamiątka było już za późno...........dlatego zachęcam Was drogie i piękne mamy do uwiecznienia tych wyjątkowych dni podczas ostatnich miesięcy ciąży. 
Kiedyś wrócicie do nich aby pokazać je swoim dzieciom. Będą mogły zobaczy "miejsce", które kiedyś zamieszkiwali przez 9 miesięcy , to wzruszające i piękne..........ZAPRASZAM!!!!0 komentarze:

Prześlij komentarz