25 marca 2013

Wojtuś - sesja noworodkowa, zdjęcia noworodków Stalowa Wola, Nisko, Tarnobrzeg, Rzeszów, Biłgoraj, Przemyśl

Poznajcie kochani 3 tygodniowego Wojtusia. Na sesji by bardzo grzeczny i spał pięknie. Na sesje umówiliśmy się kiedy jeszcze mieszkał w brzuszku u mamusi. Dzięki temu mogliśmy się wszyscy przygotować na tą sesje tak aby przebiegła ona sprawnie i owocnie :)

Bardzo ważne jest KIEDY umawiacie się ze mną na sesje noworodkową. Im wcześniej tym lepiej, kilka tygodni przed rozwiązaniem dobrze jest zarezerwować przybliżony termin sesji. Zawszę proszę rodziców o wiadomość kiedy maluszek pojawi się na świecie. Od razu staramy się ustalić dogodny termin dla obu stron. Czas odgrywa tutaj ogromną rolę.W okresie kiedy spodziewam się maluszka i mam zarezerwowaną sesje noworodkową staram się być obecna na miejscu i tak zaplanować inne sesje, aby nie kolidowały ze sobą. Poza tym znając wcześniej terminy takiej sesji mogę lepiej przygotować gadżety, aranżacje oraz inne cuda, które nadają niepowtarzalny klimat zdjęciom. 
Jeśli jednak z rezerwacją sesji poczekasz, aż do rozwiązania, może być taka sytuacja, że NIE ZNAJDĘ WOLNEGO TERMINU dla Twojego maluszka lub nie będę dostępna w tym okresie.


Zapraszam do obejrzenia owoców ze spotkania z Wojtusiem....

0 komentarze:

Prześlij komentarz